Warhammer 40,000: Space Wolf

Warhammer 40,000: Space Wolf dla iPhone

Poprowadź swój oddział kosmicznych wilków do walki

Warhammer 40,000: Space Wolf to gra bazująca na popularnej serii gier bitewnych. Twórcy wykonali fantastyczną, robotę wydając mieszankę gry taktycznej z karcianką.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Większość gry jest za darmo
  • Świetna wizualizacja audio i wideo w stylu 40K
  • Łączy wiele mechanik strategii
  • Intuicyjne sterowanie dotykowe

Wady

  • Dodatkowe przedmioty i klasy potrzebują czasu lub pieniędzy do odblokowania
  • Wybór akcji i ruchów nie zawsze działa prawidłowo
  • Nauczenie się każdej z kart zajmuje czasu
  • Brak trybu multiplayer

Bardzo dobry
8

Warhammer 40,000: Space Wolf to gra bazująca na popularnej serii gier bitewnych. Twórcy wykonali fantastyczną, robotę wydając mieszankę gry taktycznej z karcianką.

Karty i miniatury

Przejmujemy kontrolę nad ciężko opancerzonym oddziałem Space Wolves, którym kierujemy w walce z siłami Chaosu. W Warhammer 40,000: Space Wolf Walki są turowe i odbywają się na izometrycznej siatce. Podczas każdej z serii za pomocą kart dokonujemy ataku na rywala. Każdy oddział otrzymuje dwie akcje, w których ma odbyć ruch związany z kartami, które ma przypisane. Rozgrywka w Warhammer 40,000: Space Wolf jest mieszanką umiejętności wynikającej z naszej talii kart oraz szczęścia. Dlatego trochę musimy się natrudzić w opracowywaniu strategii, ale nie wszystko zależy od nas.

Karcianka na ekranie

Nasz początkowy zestaw kart w Warhammer 40,000: Space Wolf będzie można rozszerzyć w trakcie gry wraz z kolejnymi postępami. Im karta jest rzadsza, tym bardziej potężna. Karty możemy mieszać i łączyć, a na to wszystko pozwala intuicyjny interfejs.

Sterowanie kosmicznymi żołnierzami w Warhammer 40,000: Space Wolf jest bardzo proste. Przy każdej turze pojawiają się karty, które za pomocą dotknięcia aktywujemy. Dzięki temu widzimy zasięg jej działania i ustawić cel, wobec którego chcemy jej użyć. Możemy też użyć kart do wykonania ruchu, ignorując jej ofensywne moce.

Fantastyczne modele w świecie popularnej serii

Izometryczną mapę możemy z łatwością obracać i powiększać. Światy w Warhammer 40,000: Space Wolf różnią się, ale wydają się dość ponure. Jednak ogólnie stylistyka nawiązuje do uniwersum 40K.

W Warhammer 40,000: Space Wolf postacie na ekranie wyglądają fantastycznie. miniaturki sprawiają znakomite wrażenie w trakcie walki. W czasie ataków pojawia się broń z każdej z kart i następuje zbliżenie widoku. Wszystko daje niesamowite efekty. Zwłaszcza, gdy czasami gra włączy „rentgenowski” widok zadawanych obrażeń.

Dla fanów gatunku

Warhammer 40,000: Space Wolf  to świetna interpretacja kultowej gry. To mix karcianki i gry taktycznej. Świetna grafika i dźwięki zadowolą każdego fana gatunku.

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

Warhammer 40,000: Space Wolf

Download

Warhammer 40,000: Space Wolf 1.0.2

Opinie użytkowników o Warhammer 40,000: Space Wolf

Sponsorowany×